Web o všem

Universal Combat

03.05.2009 19:24

Zdroj: Lidovky.cz

Jsou hry, které hrajete, dohrajete a už se k nim nikdy nevrátíte. Tato však rozhodně nepatří mezi ně: nabízí totiž takové možnosti, které vám není schopen poskytnout ani reálný svět.

Představte si obrovský vesmír. Prakticky nekonečně rozlehlý a celkem pustý. V něm se můžete pohybovat jak se vám zlíbí a to jak ve své kosmické lodi, tak jako jednotlivec na povrchu různých planet. Je pak nasnadě, že když už na někoho narazíte, nebudete s ním pokuřovat dýmku míru, ale nastalou situaci vyřešíte silovými prostředky.

Universal Combat

Zní to dobře, ale je zde několik záporů, které vás mohou od hry odradit. Prvním je poněkud spartánské grafické zpracování a to i vzhledem k tomu, že se jedná o starší hru, která byla až nyní uvolněna k volnému šíření. Co však bude horší je poněkud složitější ovládání. Možnosti, které hra nabízí, jsou totiž natolik velké, že na jejich osvojení budete potřebovat nějaký ten čas. Rozhodně tedy nepočítejte s tím, že vám bude stačit mezerník a kurzorové šipky k tomu.

Universal Combat

Universal Combat tedy rozhodně není určen pro začínající hráče nebo ty, kteří se chtějí jen tak pobavit a odreagovat se. Je to hardcore záležitost pro opravdové pařany, kteří netrpí nedostatkem volného času.

Universal Combat

Stránka s odkazy ke stažení, domovská stránka

Zpět

Vyhledávání

© 2009 by technik