Web o všem

Ski Challenge 09 - lyžování zadarmo

03.05.2009 19:06

Mezi hrami zdarma patří Ski Challenge mezi velmi respektované tituly a dá se říci, že na lepší simulátor lyžování jen tak nenarazíte. K tomu si navíc přičtěte možnost zasoutěžit si prostřednictvím internetu o zajímavé ceny.

Je několik pilířů, na nichž Ski Challenge staví svůj úspěch. V první řadě je to vysoká míra realističnosti. Takže ať už vyrazíte na kteroukoli z šesti nabízených tratí světoznámých jmen (Val d‘Isere, Bormio, Garmisch-Partenkirchen, Wengen, Gröden a Kitzbühel), můžete si být jisti, že prostředí bude do posledního praporku odpovídat skutečnosti.

Ski Challenge 09

K navození takovéhoto dojmu je zapotřebí velmi dobré grafické zpracování. Ano, tím Ski Challenge bezesporu disponuje, ale recenzenti jsou rok od roku ve svém hodnocení vlažnější. Zatímco před třemi čtyřmi lety to byl opravdový skvost, dnes už se spíše blíží průměru. Jinými slovy: implementace nějakých moderních grafických vychytávek by rozhodně nebyla na škodu.

Za další pilíř, na kterém stojí úspěch Ski Challenge, je využití internetu a vytvoření komunity. Pokud po několika tréninkových kolech dojdete k dojdete k názoru, že jste ze sebe vydali maximum, pak můžete odeslat svůj čas a porovnat jej s ostatními. Možná budete překvapeni, kolik lidí bude před vámi a jakých neskutečných výkonů dosáhlo čelo tabulky. Pokud tedy budete chtít promluvit do soubojů o ceny, pak na vás čeká ještě mnoho hodin tvrdého tréninku.

Ski Challenge 09

Každá zima pravidelně přináší zprávy, jak se zdražují vleky, jak se před nimi tvoří fronty anebo dokonce nenapadne sníh. Nic z toho ve Ski Challenge nehrozí.  

Domácí stránka

Zpět

Vyhledávání

© 2009 by technik