Web o všem

Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die

03.05.2009 19:20

Zdroj: Lidovky.cz

Někdy se mezi freewarové hry dostane taková, která byla dříve placená, ale teď má sloužit jako reklama na další tituly producenta. Přesně to je případ čtvrtého dílu Sama a Maxe a věřte, že je o co stát.

Žánr adventur kdysi patřil k těm mainstreamovým, postupem času je čím dál tím více vytlačován hrami s akčním zaměřením. Proto musí každého skalního příznivce této zábavy těšit, že stále existují firmy, které to s adventurami myslí vážně. Když se pak jedna taková rozhodne uvolnit jedno ze svých nejlepších dílek k volnému šíření, mnoho hráčů má druhé Vánoce.

Možná se při pohledu na okolní obrázky ptáte, na čím že se to tak rozplývám. Ale nenechejte se zmást vzhledem připomínajícím dětskou hříčku. Síla této adventury tkví v silných dialozích a komických situacích, jimiž je příběh prošpikován od začátku až do konce. Zvláště sarkastické výroky a názory podivně vyhlížejícího bílého králíka mnohdy budou znamenat značnou zátěž pro vše bránice.

Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die

K tomu si přidejte mírně natvrdlého psího detektiva a takovouto dvojku pošlete do hlavního města vyšetřovat spiknutí, které sahá až k samotnému prezidentovi. O zábavu pak máte postaráno a rozhodně to není nic pro děti, ačkoli by se to mohlo na první pohled zdát.

Sam & Max Episode 4: Abe Lincoln Must Die

Sam a Max je jak znalci, tak širokou veřejností velice dobře hodnocená série, a proto můžeme jedině ocenit, že díky tomuto dílu vejde do širšího povědomí.

Domácí stránka projektu, stahujte zde, 82 MB

Zpět

Vyhledávání

© 2009 by technik