Web o všem

IKK Direkt Mountainbike Challenge 08

03.05.2009 19:28

Zdroj: Lidovky.cz

Pořádně ostrý sjezd na horském životě se může zdát jako hazard se životem. Ovšem ne v případě, že ho vyzkoušíte ve virtuální podobě.

Tato simulace pochází ze stejné dílny jako oblíbená série Ski Challenge nebo loňské vydání stejného titulu s názvem Rad Challenge. Vždy ale jde o totéž - řítíte se pekelnou rychlostí ze svahu dolů a nejen že se snažíte se nezabít, ale i dojet do cíle co nejrychleji. Zde vám na to na rozdíl od skutečnosti stačí kurzorové klávesy.

IKK Direkt Mountainbike Challenge 08

K tomuto jednoduchému, avšak působivému schématu si připočtěte mnoho dalších kladů. V první řadě pak perfektní vizuální stránku věci. Ta sice může způsobovat vyšší hardwarové nároky a občasné drhnutí na slabších sestavách, ale jistě mi dáte za pravdu, že za tak slušivý kabátek se hra rozhodně stydět nemusí.

IKK Direkt Mountainbike Challenge 08

Další velké plus leží v on-line části hry. Jakmile projdete tréninkem a začnete si myslet, že vaše výkony snesou srovnání s ostatními, můžete se připojit a zaslat své výkony do veřejného souboje. Záhy zjistíte, že dostat se mezi světovou špičku, kterou v současné době okupují němečtí hráči, není vůbec nic jednoduchého.

IKK Direkt Mountainbike Challenge 08

Od příjemně stráveného času se tak hra může posunout k závislosti, kdy se neustále dokola snažíte vylepšit své výkony byť o pouhé desetiny vteřiny. Záleží jen na vás, co si vyberete.

IKK Direkt Mountainbike Challenge 08

Domovská stránka

Zpět

Vyhledávání

© 2009 by technik